מה כל בעל עסק או בעל מקצוע , היו רוצים לקבל וכמה שיותר? פרסום לא מוגבל בזמן ובמקום, פרסום שמתבצע כל הזמן, באופן שיכול לחשוף את הסביבה לשירותים ולצרכים השונים שהעסק יכול לספק למי שמשתמש באמצעי פרסום זה ולקהל לקוחות פוטנציאלי. 

ישנן דרכים שונות כיצד לייצר אופציה כזו. אפשר ליהנות מפרסום לא מוגבל בעזרת מוצרי פרסום שונים אשר ניתן להשתמש בהם בדרכים שונות, אפשר להציע ללקוחות מתנות שונות לקידום מכירות ומוצרי פרסום, בין אם מדובר במתנות לבית, לרכב או לעסק שלהם. אפשר להשתמש באמצעים שונים באופן רחב מבלי שבית העסק אשר מציע אותם, יצטרך לבצע דבר אחרי שהוא סיפק המוצר. 

דוגמא טובה למוצר קידום מכירות שיכול לספק פרסום לא מוגבל בזמן ובמקום, היא חולצה מודפסת. מדובר במתנה שלא מעט בתי עסק משתמשים בה. הכוונה לחולצה עליה כתוב שם העסק, פרטי התקשרות ולעיתים גם סלוגן או לוגו. בצורה כזו אפשר שכל מי שיראה את החולצה במרחב הציבורי או במקום אחר, ילמד להכיר את העסק, ייחשף אליו ואם ירגיש צורך, גם יפנה אליו. 

מדוע זו הבחירה הנכונה עבורנו

שימוש באפשרות כמו הדפסה על חולצה, היא אופטימאלית ולו בגלל הסיבה שמדובר בתהליך מאוד פשוט, מאוד נוח, אשר איננו דורש עבודה מורכבת וגם לא דורש תקציב גדול. אפשר לייצר כמויות עצומות של חולצות מודפסות, מבל שיש צריך להשקיע במשאבים משמעותיים. 

יתרה מזו, מדובר במוצר שיכול להתאים לכל אחד. אפשר להדפיס חולצות לכל הלקוחות, גברים ונשים, ילדים ומבוגרים, אפשר להציע אותה לכל אחד ואחת שמגיעים אל העסק, לכל עובד וכל מי שקשור כך או אחרת לעסק ולהשתמש בהם לצורך הפרסום שלו.