כל הנושא של החזר מס הוא לא כל כך ידוע וגם לא תמיד מוכר בקרב אוכלוסיות או קהלים מסוימים. יש הרבה אנשים שלא באמת יודעים כי הם משלמים סכומי כסף מיותרים, בהתנדבות ממש לרשויות המס כאשר הם למעשה מפסידים אחוזים ניכרים מתוך המשכורת החודשית וזאת מבלי שהם באמת יהיו מחויבים בכך.

אז מה עושים? איך יודעים האם אכן מופרשים מהמשכורות שלנו סכומי כסף מיותרים? בדיוק לשם כך אנחנו כאן.

סימולטור לבדיקת החזרי מס

אנחנו מציעים בדיוק את השירות הזה של בדיקת זכאות להחזר מס לאנשים אשר תוהים האם אכן מגיע להם החזר מס והאם הם לא משלמים במקרה סכומי כסף מיותרים. באמצעות הסימולטור ניתן לבדוק האם לא מופרשים מהמשכורת שלנו הפרשות מס מיותרות. מה זה בעם אומר? לעיתים ישנם סכומי מס גבוהים מעבר לרגיל אצל אנשים שעובדים יותר ממקום עבודה אחד, יש מקרים אשר  בהם מדובר בחיל ו באם לאחר לידה. מקרים מן הסוג הזה פוטרים מחלק נכבד מתשלומי המס וחבל שלא יהיו מודעים לכך.

מסדרים את החזרי המס

חשוב לדעת כי את החזרי המס יש לסדר בצורה מסודרת כמו מילוי של טופס החזרי מס על מנת שהכול היה מעוגן בהתאם לחוק. לא כולם יודעים איך לשות את זה ויש כאלה המנסים לבצע את המשימה בכוחות עצמם. לא תמיד זה יוכל להסתדר באופן עצמאי. יש מקרים אשר בהם יש צורך בסיוע או ליווי של אנשי מקצוע המציעים את השירות הזה. אנשי המקצוע העוסקים בתחום הזה, יודעים על פי רוב לסדר את העניין בצורה הטובה ביותר בלי שייווצרו הפרשים או תשלומי מס מיתרים שיופרשו ללא כל צורך.

חשוב לשים לב כי מקבלים גם את כל ההחזרים רטרואקטיבית.