שיניים לבנות, נקיות וישרות מעניקות חיוך יפה ואסתטי ולמעשה משפיעות על המראה החיצוני של כל אחד, וכמובן גם על ההרגשה הפנימית והביטחון העצמי. כדי שהשיניים יהיו נקיות צריך פשוט להקפיד על צחצוח שיניים נכון פעמיים ביום, גם כדי להחזיר את הלובן הטבעי לשיניים ניתן למצוא מגוון שיטות וטיפולים מהירים. שיניים שאינן ישרות יכולות לנבוע ממגוון סיבות ותרחישים, ולרוב משפיעים על בני נוער ואנשים בגילאים צעירים. כדי להחזיר את המראה האסתטי של השיניים שיהיו ישרות ואחידות, מומלץ לבצע טיפולי יישור שיניים במרפאת מומחים מקצועית כמו של ד"ר ג'רי כהן.

שיטות לטיפולי יישור שיניים

אם בעבר היה ידוע שטיפולי יישור שיניים היו כרוכים בהתקן מגושם ולא אסתטי, כיום ישנן מגוון טכניקות איכותיות המעניקות בסוף הטיפול שיניים ישרות ויפות. השיטות מתבססות בעיקר על התקנת מכשירים קטנים בצורת קוביות על גבי השיניים, המוכרים בשם סמכים או בשם העממי "גשר".

איזו שיטה כדאי לבחור?

כפי שניתן לראות, כיום ישנן מגוון שיטות אסתטיות ויעילות ליישור שיניים ללא חשש מפגיעה במראה החיצוני של הפה והפנים. יחד עם זאת, יש לקחת בחשבון כי לכל שיטה יש זמן טיפול משתנה עד להשגת התוצאה הרצויה של שיניים ישרות. משום כך, כל אחד יכול לבחור איזו שיטה הכי מתאימה לו ע"פ העדפה אישית מבחינה אסתטית וזמן טיפול.