אמצעי מניעה הם דבר חשוב שיש לשים איליו לב בגיל צעיר וגם בגילאים בוגרים יותר במידה ורוצים למנוע הריון. מלבד מניעת הריון, יש אמצעים מעולים אשר מגנים על הגוף מפני מחלות מין. לכן חשוב מאד לרכוש מוצר איכותי. אבל איזה אמצעי מניעה חדשים ישנם? 

אחד מהפופולאריים ביותר בארץ ובעולם הוא אמצעי מניעה לא הורמונלי שנועד לשימוש וגינלי. למעשה מדובר בדף VCF  שמכיל קוטל זרע ובכך מונע הריון. אמצעי מניעה זה אהוב על ידי נשים שסובלות מבעיות הורמונאליות או שאינן יכולות ליטול גלולות נגד הריון בשל סיבה כזאת או אחר. דפי VCF מעולים גם עבור מי שסובלות מתופעות לוואי של נטילת גלולות כמו בטן נפוחה, כאבי ראש, מתח וחרדה ושאר תופעות לוואי שמכילים אמצעים עם הורמונים. 

איך זה עובד? 

בכול הנוגע לשימוש ולתוצאה של המוצר – חשוב לדעת כי דפי VCF מיועדים להחדרה וגינאלית. אמצעי מניעה זה מיוצר ומשווק בחבילות של 9 דפים  שאפשר להחדיר בקלות לנרתיק, מספר דקות לפני קיום יחסי מין. 

הדפים מהולים בנוזל זרע שאינו מטפטף או מלכלך, ומתאימים כתחליף מעולה למי שאינה מעוניינת ליטול גלולות למניעת הריון, קראו בהרחבה בלינק. השימוש בדפים נחשב יעיל ואסתטי והוא מספק תחליף ראוי עבור מי שרוצה למנוע הריון בזמן קיום יחסי מין 

חשוב לדעת! רבים הנשים והגברים שמספרים כי יחסי המין הפכו לטובים יותר ללא שימוש באמצעי מניעה בעל אופי זר. אמצעים אלה אף הוגדרו על ידי רבים כמסורבלים ומגושמים. לכן קל יותר להשתמש במוצר אסתטי שלא מרגישים בקיומו שמונע הריון ומספק יחסי מין טובים יותר. מלבד זאת, קניית הדפים חסכונית לטווח האורך והיא מעולה עבור חסכון בעלויות. 

לסיכום, לעיתים נעים קל ומתאים יותר להשתמש באמצעי מניעה שלא מכילים הורמונים בעוד שאמצעים כאלה לא יגרמו לתופעות לוואי מעיקות. לכן יש לבחור דפי VCF שנחשבים מועדפים על ידי נשים וגברים.