אין כמו הרגע המאושר הזה שבו מגלים כי הספירה לאחור הסתיימה והגיע הרגע שבו יכולים כבר לארוז את המזוודה ולהיות עם הדרכון וכרטיס הטיסה ביד. הדבר היחיד הנוסף שלו יש לדאוג מלבד ביטוח נוסעים הוא לאופן שבו מגיעים אל נמל התעופה עצמו, ובקישור הזה יש כמה אופציות שהראשונה היא נסיעה עם הרכב הפרטי והנוספות הן אלה המומלצות לנוסעים מראשון לציון לנתב"ג.

 

מונית ומגיעים במהירות לנתב"ג

להגיע אל נמל התעופה בשעה נקובה על מנת שלא לאחר לטיסה יכול להיות דבר די מלחיץ, בייחוד כשאר יוצאים אל עבר נתב"ג בשעה מאוחרת של הלילה שבה מתחילים להיות עייפים יותר ויותר ככל שחולפת לה עוד שעה. הזמנה של מונית מבעוד מועד מאפשרת להמתין ברוגע עם מזוודה מוכנה לצד כל המסמכים הנדרשים באווירה נעימה של הבית, עד לרגע שבו נהג המונית מודיע כי הוא נמצא מחוץ לדירה. כך לא מסתכנים בנסיעה ברכב הפרטי בשעת עייפות כבדה, ומגיעים ליעד בצורה נוחה.

 

מיניבוס לכמה אנשים שנוסעים יחד

מה קורה כאשר הנסיעה המיועדת היא לכמה בני משפחה אחת או לכמה חברים יחדיו? איך בדיוק יש מספיק מקום לכל המזוודות ולכל הנוסעים באותו הרכב? פתרון אחד הו לנסוע בכמה רכבים אל נתב"ג, ופתרון נוסף והרבה יותר נוח הוא הזמנה של מיניבוס מרווח שבו יש מספיק מקום עבור כל המטען ומקום עבור כל אחד מן הנוסעים גם. 

באופן הזה יכולים שלא לחפש אחר מקום של חניה שעולה כסף רב בכל שעה ושעה או אחר אדם שיכול להסיע את כולם ולהסיע את הרכב הפרטי בחזרה אל מקום החניה שצמוד לדירת המגורים. כולם יוצאי יחדיו באותה השעה, וכולם מגיעים יחד מבלי להתעכב על יותר מידי פרטים טורדניים כמו מקום של חניה, מי נוהג ומי אוסף את הרכב לאחר שירדו כולם.