אנשים המתעסקים בכושר יודעים כי רצועות אימון הן פריט  מומלץ מאוד המסייע לכם לשמור על כושר באמצעות שימוש בציוד מינימלי שתוכלו לקחת איתכם לכל מקום. בשוק רצועות האימון קיים מגוון רחב מאוד של רצועות אימון. הרצועות המומלצות והפופולריות ביותר הם רצועות TRX.

רצועות אימון TRX – פחות משקל אותה תוצאה

רצועות TRX הם רצועות אימון אשר מסייעים רבות בשמירת הכושר בבית. הרצועות קלות לנשיאה ואתם יכולים להתנייד איתן בקלות. הרצועות בעצם נותנות מענה לכל הדרישות שלכם מעצמכם במהלך תרגילי הכושר שלכם. רצועות האימון בעצם מעניקים לכם את מה שתקבלו כתוצאה מאימוני כושר שונים. היא מאמנת את כל השרירים בגוף בעוצמה רבה ומחטבת אתכם. כפיפות בטן ולאנג'ים במשקל גוף יכול להביא אתכם לרמה גבוהה של כושר אך רק עד גבול מסוים. רצועות האימון נותנים לכם את אותה תוצאה ואף טובה יותר בתהליך חיטוב הגוף.

הרצועות המפורסמות ביותר

רצועות האימון של חברת TRX הן כל כך פופולריות עד כדי כך שאנשים קוראים גם לרצועות של חברות אחרות – רצועות TRX. הרצועות מיועדות גם למתאמנים מתחילים, הם מגיעות עם חוברת הדרכה מפורטת איך משתמשים ברצועות.

לרצועות TRX מערכת עיגון מיוחדת המתגאה ביציבותה ובהחזקה נכונה וחזקה של הגוף במהלך האימון.

עוגן ראוי לקשירת הרצועות

תוכלו לבחור בין העוגנים השונים – עוגן מסורתי או עוגן לדלת שתוכלו ללפף סביב עמוד, עץ או כל דבר אחר המסוגל לשאת את משקל גופכם. בנוסף לרצועות TRX מעלה נוספת – זה מגיע עם נרתיק נשיאה מיוחד, כך תוכלו ליצור לעצמכם חדר כושר נייד בכל מקום שתלכו, בעבודה, בלימודים ואפילו סתם כשאתם יוצאים לאימון קצר בפארק.