כשאתם מעצבים את הדירה או את הבית שלכם, אתם חושבים על כל הנושא של תאורה, מפני שתאורה היא האמצעי שמאיר את המרחב ומאפשר קיום חיים נורמטיביים בכול מקום. 

תאורה בבית חייבת להיות פרקטית, שימושית ונעימה, כמו גם מתאימה לגודל המרחב, ויש לבחור כזאת שתספק מקסימום נוחות ואווירה ביתית.

כאשר אתם בוחרים מנורות קיר , יש לדעת כיצד לבצע את הבחירה, כך שהמבנה יואר בצורה נכונה. כיום יש מגוון סוגים ודגמים של מנורות, גופי תאורה, דימרים ושאר פריטים שנועדו ועוצבו על מנת לייצר אור במבנה. 

אבל כיצד בוחרים מנורת קיר? הנה כמה כללים חשובים:

כשאתם בוחרים מנורת קיר שימו לב שהיא מתאימה לגודל המרחב ואינה גדולה או קטנה מידי עבור החדר. בחרו מנורת קיר שיש בה מספיק אור כדי להאיר את המרחב. 

בזמן הקנייה, שימו לב כי אתם בוחרים מוצר איכותי, חכם וכזה שיספק לכם או למשך שעות רבות. ההמלצה הינה לבחור במכונת בגוף תאורה שמכיל מנורת לד שמחזיקה מעמד 50,000 שעות בממוצע! 

בחרו את גוף התאורה המתאים לעיצוב החדר והמרחב. בצורה כזאת תוכלו ליצור הרמוניה בעיצוב במיוחד כאשר מדובר במרחב המשותף וצריכה להיות התאמה עיצובית יחד עם קונוסולות מעוצבות לבית

כדאי לבחור מוצר מתוך חנות שיש בה המון אפשרויות בחירה, כך תוכלו לבחור את המוצר המתאים לכם מכל ללא פשרות.  

בחרו מנורות במחיר שתואם לתקציב שלכם ושימו לב שאתם לא חורגים ממנו, בעיקר כשמדובר בעיצוב הבית בתקציב מסוים. 

רכשו מנורת קיר עם אחריות, שירות תיקונים בעת הצורך, ובחרו מוצרים מחנות המספקת את המוצרים תוך חמישה ימים בלבד, עם משלוח מהיר לכל מקום. כך תוכלו לעצב את התאורה בבית בצורה נכונה ומהירה.