לאחר שתשיקו אתר ותתחילו לבדוק איך יהיה ניתן למצוא אותו באינטרנט, תתחיל לשמוע הרבה על בניית קישורים. ההבנה של מהי בניית קישורים, איך לעשות זאת, ולדעת באיזה דרכים ניתן להשיג קישורים חיצוניים יכולה להביא להפיכת אתר האינטרנט שלכם ליותר ויותר גלוי במנועי החיפוש.

5 דרכים להשגת קישורים – המדריך למקדם המתחיל 

  1. מחקר מילות מפתח

קידום אתרים לא נועד רק כדי לחשוף את האתר שלכם לכמה שיותר לקוחות, אלא מדובר בדירוג של חיפושים הרלוונטיים למה שהאתר שלכם מספק. עבור כל אסטרטגיית קידום אתרים, כולל בניית קישורים, הצעד הראשון הוא לחקור, באיזו שפה קהל היעד שלכם משתמש ואיזה מידע הוא מחפש.

  1. שיווק תוכן

כדי שאנשים אחרים ירצו לקשר עצמם לאתר שלכם, עליכם ליצור את סוג התוכן שיש להם סיבה לקשר אליו. זה אומר להכין תוכן איכותי ולשווקו במיומנות בדיוק בשפת הלקוחות.

  1. קידום תוכן

עם כל כך הרבה בלוגים ואתרי מדיה, סביר להניח שאנשים לא יתקלו בתוכן שלכם מבלי שתשקיעו מאמץ בכדי שיהיה להם קל למצוא אותו. ברור ש- SEO הוא חלק מאותה משוואה – כשאנשים יכולים למצוא את התוכן שלכם במנועי החיפוש ולהגיע לאתר שלכם.

  1. יחסי ציבור

בעוד שאנשים בתעשיית יחסי הציבור לא בהכרח מכנים עצמם כבוני קישורים, עבודות יחסי ציבור כוללות עזרה למותגים, כדי לקבל כיסוי תקשורתי איכותי שיביא לכם לקוחות ממקומות אחרים.

  1. קמפיינים להזכרת מותג

בכל פעם שמישהו מזכיר את המותג שלכם, זו הזדמנות לתת לו קישור. בעזרת כלי לשיקום קישורים, התראות Google או פקודות חיפוש מתקדמות, תוכלו למצוא מקומות ברחבי האינטרנט שבהם מישהו דיבר על המותג שלכם ולפזר שם קישורים איכותיים לאתר שלכם.