קיימים הרבה מאוד סוגים של מפיצי ריח לצורך נטרול ריחות, החל מתרסיסים, סבונים ריחניים, ריחניות לארון ועד לבקבוקוני בושם ומפיצי ריח חשמליים. עובדה זו גורמת לטווח המחירים של מפיצי הריח השונים להיות רחב מאוד. כל סוג של מפיץ ריח מתומחר אחרת כאשר המחיר מתייחס לפרמטרים שונים הכלולים באותו מפיץ ריח. עם זאת, ישנו הבדל במחירים גם בין מפיצי הריח מאותו סוג.

כך למשל, מחירם של מפיצי ריח חשמליים, מתייחס לסוג המכשיר, גודל המכשיר, מי היצרן שלו ובאילו בקבוקוני בושם משתמשים בהם. האם מדובר על מכשיר ממותג או על מכשיר מחברה פשוטה, אילו פונקציות קיימות בו ועוד. כל אלה, הם מדד רציני למחיר הסופי של אותו מפיץ ריח.

מפיץ ריח עוצמתי לעומת מפיץ ריח פשוט

אם אתם מעוניינים במפיץ ריח חשמלי אשר יעשה את עבודתו כמו שצריך, עליכם לשלם עליו בהתאם. ישנם מפיצי ריח חשמליים איכותיים ועוצמתיים במיוחד, כאלה אשר הריח שלהם הינו חזק, דומיננטי ועמיד להרבה זמן והם מתאימים ל'כיסוי' שטחים נרחבים יותר. לעומת זאת, יש את המכשירים הפשוטים יותר, עבורם אפשר לרכוש בקבוקי בושם פשוטים, הם מכילים נוזל בישום פחות איכותי וכמובן שהריח שלהם הינו חלש יותר, פחות עמיד ומתפשט לשטח מצומצם בלבד.

אילו פונקציות קיימות במכשיר?

יש מפיצי ריח חשמליים אשר מכילים פונקציה אחת להתזת הבושם, כלומר, המכשיר מתוכנת להתיז את הבושם בטווח זמן אחד מבלי יכולת של התאמה אישית. לעומת זאת, יש מכשירים המכילים אופציות נוספות ומאפשרים לקבוע באופן מותאם אישית את טווח הזמן שיהיה בין התזה להתזה. כך ניתן להתאים את פעילות המכשיר בהתאם למיקום בו הוא מותקן ולצורך הקיים באותו חלל.