המאמר באדיבות http://www.emc2protein.co.il

מה זה חטיפי חלבון ALL IN?

חטיפי חלבון ALL IN הם סדרת חטיפים המיועדים לתזונת ספורטאים אשר משקיעים רבות מזמנם בפיתוח גופם. יש בהם חלבונים מסוגים שונים, מהצמח או מהחי, אשר יש להם תפקיד חשוב בבניית מסת השריר אצל כל אחד. הם נוספים לתפריט המותאם לצרכי כל אחד וניתן לצרוך אותם בהזדמנויות שונות. חלבון המופק ממי גבינה למשל מתפרק ביתר קלות בגוף בגלל שהוא בעל מבנה פשוט ולכן טוב לשימוש לפני ובעת אימון. חלבון קזאין מתפרק באיטיות ומיועד יותר לעיתות מנוחה. מומחים לנושא השקיעו מחשבה רבה ושעות פיתוח רבות במוצרים אלו כדי למצוא את ההרכב הנכון אשר יועיל באופן אופטימאלי בסיטואציות שונות.

תהליך הייצור

ניתן למצוא חלבון מהחי המצוי בביצים, בחלב, במי גבינה וכדומה וחלבון מהצומח המצוי במיני דגנים, קטניות, סויה ועוד. תהליך הייצור מתחיל כאשר מבודדים את החלבון והוא הופך לחומר גלם אותו משלבים בחטיפים השונים. משלבים אותו גם באבקות חלבון ובתוספי תזונה אחרים. בעת הייצור מוסיפים מינרלים וויטמינים שונים להעשרה ובנוסף, חומרי ריח וחומרי טעם כמו שוקולד, וניל, בוטנים, קשיו, קרמל ועוד. כך יכול כל אחד לבחור את הטעמים האהובים עליו. על כל מוצר רשומים הערכים התזונתיים שלו היכולים להגיע במינונים ובריכוזים שונים.

ייצור מוקפד

חטיפי חלבון ALL IN מיוצרים על ידי יצרנים בינלאומיים תחת בקרת ייצור מחמירה – כיאה למוצרים המיועדים לאכילה. כל הצורך אותם עושה זאת בהתאם לתכנית האימונים שלו ולתזונה הנלווית אלה. יש להתייעץ עם מומחים לנושא על מנת לנצל את המוצרים בצרה מקסימאלית. מומלץ לרכוש אותם בחברה בעלת מוניטין בתחום אשר ברשותה, בין היתר, אתר חנות לאבקות חלבון שבו ניתן לראותם ולבצע רכישה מקוונת און ליין. זוהי שיטת רכישה יעילה, מהירה ובטוחה.