אבקה איזוטונית מיועדת לשימוש עבור ספורטאים המבצעים פעילות גופנית מאומצת ממושכת כמו ריצה, רכיבה על אופניים וכל אימון כושר אחר המתבצע בעצימות גבוהה ונמשך מעבר לשעה. באימונים מסוג אלו גם מתאמן בעל יכולות גבוהות ורמת כושר טובה במיוחד, יתעייף באופן טבעי מהאימון הממושך דבר המשפיע על הביצועים הגופניים שלו והאפקטיביות של האימון.

הדרך להחזיר לגוף את האנרגיה שהגוף זקוק לו, וכך לא לפגוע בביצועי האימון וביכולת המתאמן, היא באמצעות צריכה של אבקה איזוטונית.

מהם היתרונות של אבקה איזוטונית?

האבקה האיזוטונית מאפשרת להעניק לגוף שילוב של תרכובות החיוניות להמשך הפעילות כמו פחמימות, מלחים ונוזלים שהגוף מאבד לאחר פעילות גופנית מאומצת. כיוון שהמוצר מגיע באבקה, ניתן לערבב אותו עם משקה ולשתות ממנו במהלך האימון וכך להחזיר לגוף את הנוזלים והמלחים שחסרים כתוצאה מהזעה, ולעלות את רמת האנרגיה ויכולות המתאמן בעזרת הפחמימות הזמינות שהאבקה מכילה.

ניתן לומר כי היתרון הבולט של האבקה האיזוטונית נמצא במרכיבים ממנה היא עשויה, כיוון שבשונהמסוגים אחרים של תוספי תזונה לספורטאים, אבקה איזוטונית מכילה רכיבים שכבר קיימים בגוף וזקוקים להעצמה כתוצאת מהפעילות כמו מלחים, פחמימות ונוזלים.

כיצד ניתן לצרוך את האבקה האיזוטונית?

כאמור, האבקה האיזוטונית מגיעה באבקה אותה ניתן לערבב עם נוזלים ובכך להפיק משקה אנרגיה זמין בכל שלב בתהליך האימון. כיוון שמדובר על משקה המעלה את רמת האנרגיה בגוף, מומלץ לצרוך אותו בצורה מדודה ומאוזנת כמה שיותר כדי למקסם את יכולות המתאמן ולא לפגוע בהן.

זוהי הסיבה מדוע אבקה זו ייעודית עבור ספורטאים המבצעים פעילות גופנית ממושכת, כיוון שהיא אפקטיבית בזמנים בהם הגוף נחלש כתוצאה ממאמץ גבוהה וזקוק להגברת האנרגיה באופן מבוקר לכל אורך האימון. לפרטים נוספים ורכישה הכנסו לאתר אול אין.