ארניקה היא עשב פורח באזורים קרים וסלעיים כמו סיביר ומזרח אירופה. במשך מאות שנים שימש ארניקה כטיפול הומאופתי במצבי עור, קרקפת ושיער. לשמן ארניקה תכונות רבות ועליהם נכתוב במאמר זה.

מהו שמן ארניקה ולמה הוא שימושי? כל מה שכדאי להכיר |

התמצית המזוקקת של ארניקה רעילה לצריכה, אך כאשר ארניצה מדוללת או מיושמת באופן מבוקר, היא עשויה לעזור במגוון מצבים בריאותיים. 

רוב מה שאנחנו יודעים על איך שמן ארניקה מרפא ועוזר לשיער שלכם להראות מבריק, הוא אנקדוטלי. הוא מהווה כצמח מרפא כמעט לכל סוגי בעיות העור אצל אנשים צעירים ומבוגרים ותורם רבות בעיקר לנראות השיער.

מראה שיער עשיר בעזרת שמן ארניקה |

לארניקה תכונות אנטי דלקתיות ואנטי בקטריאליות. מחקרים מסוימים אישרו, כי ארניקה יכולה להוריד את הכאב הנגרם על ידי דלקת ולהקטין את זמן הריפוי בחבלות מודלקות בעור שלכם.

מכיוון ששמן ארניקה יכול להפחית את הדלקת ובמקביל לסלק שמנים מובנים ולהרוג חיידקים בקרקפת, רבים מאמינים שהוא יכול לעזור בטיפול במצבי שיער וקרקפת גרועים. עם זאת, רוב מה שאנחנו יודעים על איך זה עובד והאם זה יעיל הוא מינימלי.

שמן ארניקה לנשירת שיער |

קווצות השיער שתוכלו לראות על ראש במצב נשירה, הם בעיקר אוספים של תאים מתים. אתם יכולים להאריך את חיי השיער שלכם על ידי חיזוק החלבונים בגדילי השיער, כמו גם שיפור הבריאות של זקיק השיער עצמו.

יישום שמן ארניקה מקומי, עשוי לנקות שמן סבום ופסולת אחרת בקרקפת ויכולה לחסום את זקיקי השיער. זה עשוי גם להפחית דלקת הגורמת לגירוד ולגירוי אשר מביאה לנשירת שיער אצל גברים מתבגרים בעיקר.

לקניית שמן ארניקה כנסו לאתר https://oilsisrael.com