מדרסים לספורטאים זהו למעשה ענף שלם בתוך עולם המדרסים וניתן לחלק את המדרסים לשני סוגים עיקריים.

ישנם מדרסים שאינם מיוצרים בהתאמה אישית, הם יכולים להיות מאוד איכותיים אולם הם לא מיוצרים לצורך מסוים, הם לא מיוצרים כדי לפתור בעיה מסוימת ואף אחד לא מדד לכם את הרגל לפני שייצרו אותם, הם אמורים להציג מענה כללי לבעיות רגליים.

הסוג השני הוא מדרסים אורתופדיים שהם גם יותר יקרים. זהו למעשה פתרון מותאם אישית על פי הצורך שלכם, בהתאמה מלאה למבני הרגל והתחשבות בבעיה הספציפית שיש לכם ברגל.

אז אם אתם רוצים להזמין מדרסים לספורטאים מה חשוב לקחת בחשבון? המשיכו לקרוא כדי לדעת.

מדרסים לספורטאים

כפי שאמרנו, מדרסים בהתאמה אישית, יש גם לתחום הספורטיבי. כאשר מתאימים אישית את המדרס, רוצים לדעת גם לאיזה ענף ספורט הוא מיועד. חשוב להבין שמדרסים מיוצרים מחומרים שונים כדי להתאים אותם בצורה מלאה ואולטימטיבית לפעילות של האדם שילבש אותם.

למשל, מדרסים לריצה או הליכה אינם דומים למדרסים לספורט של גולף. בדיוק כמו שבחנויות הספורט ניתן למצוא מגוון רחב של נעליים ספורטיביות המיועדות למטרות שונות. כדורגל, כדורסל, ואפילו, תתפלאו, ישנם נעליים מיוחדות לתרגילים מסוימים בחדר הכושר עם משקל כבד.

אולי זה נראה לכם כמו מותרות או פינוק, אולם עם הזמן יצרניות הנעליים הבינו שהתאמה אולטימטיבית לרגל מונעת פציעות ומשפרת ביצועים. ככל שהמוצר יהיה יותר מדויק, הספורט יהיה יותר מהנה ויעיל.

בדיוק כך זה גם במדרסים, ישנם מדרסים לריצה, מדרסים לטניס, מדרסים לקפיצה לגובה ועוד התאמות שונות לענפי ספורט. לכן, אם אתם מתאמנים בתחום מסוים בספורט ואתם רוצים מדרסים התאימו אותם לסוג הספורט שאתם עושים.

> למידע מקצועי ופרטים נוספים בקרו באתר https://ariel-orthopedic.co.il!