מיקרובליידינג היא שיטה של עיצוב גבות קיימות ושינוי התצורה שלהן לצורה מודרנית שמתאימה לתווי הפנים של האישה.

מיקרובליידינג 

הגבות מעניקות מסגרת לפנים ולכן קיימת חשיבות רבה לנראות שלהן וליצירת מצב שבו הן מלאות וארוכות. 

בשיטה זו מאלחשים את המקום כדי לא להכאיב ללקוחה ולאחר מכן מחדירים מחטים דקיקות פנימה לשטח שמתחת לגבות ומבצעים בעור חיתוכים קטנטנים ומדויקים. הפיגמנט אשר מוחדר לעור מחדיר צבע לשכבת העור הפנימית לדרמיס ונותר בתוכו פרק זמן ארוך יחסית. בדרך כלל מדובר על כמה חודשים ואף עד שנתיים – שלוש שנים. בשלב זה הפיגמנט דוהה באופן מוחלט ולכן יש לבצע פעם נוספת מיקרובליידינג.

קביעת התצורה של הגבות מונעת על ידי הטרנד האופנתי או בהתאם לבקשה של הלקוחה אם היא מעדיפה תצורה זו או אחרת כמו קו עבה וארוך, או גבה מעוגלת בכל אורך שהיא תבקש.

לאחר שהפיגמנט דוהה והאישה מעוניינת לבצע מיקרובליידינג פעם נוספת, אפשר לשנות את צורת הגבה לפי הטרנדים האופנתיים במועד זה.

היתרונות של מיקרובליידינג 

שיטה זו היא אחת השיטות המוצלחות ביותר בתחום עיצוב הגבות ולכן נשים רבות מעדיפות לבצע אותן כך הגבות שלהן תהיינה מסודרות לאורך זמן, רק מדי פעם יהיה צורך מעט לסדר אך הבסיס נשאר יציב. 

אף על פי שמדובר בשימוש עם מכשיר מיקרובליידינג המכיל מחטים דקיקות, הפעולות עצמן הן עדינות מאד ולכן האישה לא חשה כל כאב בזכות האלחוש שנמרח במקום זה, טרם תחילת הפעולות.

קוסמטיקאיות מיומנות ומנוסות שלמדו תחום זה באופן מקצועי, עוסקות בכך שנים רבות ולכן מבצעות זאת באופן מושלם. בדרך כלל הנשים מרוצות ממהלך זה וכשהפיגמנט דוהה הם מגיעות לקליניקה כדי לבצע זאת שוב ולא מעדיפות לבצע שינוי בשיטה אחרת.