המאמר באדיבות VNG מטבחים

מטבח, אותו חלל אשר הפך בשנים האחרונות לאחד מהחדרים המעוצבים והמושקעים בבית במקום עוד סתם מטבח שיש בו שיש, ארונות ושולחן, המטבח הפך למעוצב ומסוגנן וישנם סגנונות שונים ומגוונים והוא נבנה בצורה יותר מותאמת אישית ולא סטנדרטית, מה שפעם היה בלתי אפשרי שכן היו מטבחים מאוד סטנדרטיים, ומה שלא היה סטנדרטי היה יקר מאוד ומרבית האנשים לא יכלו להרשות לעצמם הוצאה כזו.

איזה סוגי מטבחים יש היום?

אפשרויות עיצוב המטבח הקיימות היום הן רבות ומגוונות החל ממטבח קלאסי דרך מטבח יוקרתי מודרני עם אי או מטבח כפרי ועוד. המטבחים של היום עשויים מחומרים שונים כמו מטבח המבוסס על פורמייקה, עץ, זכוכית או נירוסטה או שילוב בין החומרים. כיום ניתן לעצב מטבח באופן אישי בהתאם לגודל המרחב, הצרכים, הנראות אשר חשוב שתשתלב עם הנראות הכללית של הבית, כך שכל אחד יכול להגשים חלום ולעצב את המטבח החלומי שלו.

ההבדל בין מטבח רגיל למטבח כפרי?

מטבח כפרי כולל בתוכו גם מטבח אנגלי, אורבני , פרובנס וכדומה, כאשר הדבר העיקרי המגדיר מטבח כמטבח כפרי זה שימוש נרחב בעץ כחלק מחומר הגלם העיקרי במטבח. מטבח כפרי הינו מטבח של פעם, מטבח הנותן תחושה של מקום חמים, נעים עושה חשק להיות בו, מעורר באנשים זיכרונות של פעם, של פשטות אך יחד עם הפשטות של פעם משלב מודרניות, פרקטיות ואת הקידמה. השימוש בעץ הינו לרוב בעץ טבעי כמו אלון או אורן אשר שומר על הטבעיות שלו ואינו עובר ליטוש ועיבוד כבדים אלא נשאר כמה שיותר קרוב למראה הטבעי שלו. מטבח במראה כפרי הוא מטבח פשוט, בעל צבעים וסוגי אחסון שונים, יש הרמוניה בין החומרים השונים מהם הוא מורכב כמו עץ בשילוב ברזל.