אתונה עיר הבירה של יוון הפכה ליעד נחשק עבור ישראלים – גם בכול הנודע לחופשות או מחיה במקום – וגם בנוגע לתחומים כמו השקעות נדל"ן ביוון. כיום יותר ויותר ישראלים קונים דירות ובתי נופש באיים או באתונה, כמו גם שרבים מגיעים לעיר הענקית הזאת כדי לנפוש ולהנות מתרבות, אומנות, היסטוריה מרהיבה, טברנות שוקקות חיים וחופי ים תיכון קסומים. אבל מה הופך את אתונה ליעד כל כך אטרקטיבי עבור ישראלים? הנה כמה סיבות:

עיר ידידותיות לישראל

יוון ובעיקר העיר אתונה, ידידותית מאד עבור ישראלים. היוונים מרגישים ברובם קרבה לישראלים המגיעים בכול שנה בהמוניהם לעיר, קונים במקום, נופשים בבתי המלון, יוצאים אל החופים של אתונה ומבלים במקומות בילוי תרבות ופנאי. כיום יש לא מעט יוונים שדוברים עברית ומקבלים בסבר פנים נעים את הישראלים. 

מרחק טיסה קצר

דבר נוסף שהופך את אתונה לאטרקטיבית היא הקרבה של העיר אל ישראל. כך אפשר לבחור טיסה לאתונה במחירים זולים ולטוס לעיר היפה בטיסה של שעה וחצי בלבד. המסע הקצר מספק יעד מושלם לישראלים. 

עלויות זולות

אתונה מספקת לתייר או לאיש העסקים הישראלי מקום נעים ומופלא שיש בו מגוון רחב של מוצרים ונכסים בעלויות נמוכות. ישראלים קונים דירות באתונה בזול, נופשים במחירים נמוכים בבתי המלון שבעיר הגדולה, אוכלים אוכל טוב, לוקחים מעבורת כדי לבלות באיים ובחופים הלבנים של יוון, ונהנים מגן עדן במרחק קצר. בשל כל אלה רבים בוחרים להגיע לאתונה החל מעבור חופשה עד לעסקים ומגורים. 

אולי יעניין אותך גם השקעות באתונה