החיים החילוניים והחיים הדתיים מתנהלים בצורה שונה בכל כך הרבה תחומים ומובנים. עצם בחירתכם באורח חיים דתי אינו משנה את הצרכים שלכם בחגים ושבתות גם יחד. גם במהלך השבת מגיע לכם להנות ממשקאות חמים, משקאות קרים וכן באיכות מים ללא פשרות. הודות להתפתחות הטכנולוגיה המהירה אשר לא פוסחת על אף שכבה באוכלוסייה, גם לדתיים שבינינו ישנה אופציה להשתמש בבר מים לדתיים בכל ימות השנה מבלי לחלל את השבת או להפר כל אמונה אחרת. הכירו את בר המים הכשר שישנה את איכות חייכם מקצה לקצה וכן, גם בשבת. 

להשוואת מחירים של ברי מים >>>

בר מים כשר – מה מיוחד בו?


כיום נוכל למצוא כי גם לשתות מים מבר מים ביתי בשבת זו פעולה אפשרית ולגיטימית ביותר. בר מים כשר בבית יאפשר לכם להנות מכל היתרונות של בר מים ביתי גם בזמנים שאינכם יכולים להשתמש בחשמל. אז איך זה עובד?

פשוט מאוד, במתקן בר מים כשר קיים מנגנון חכם מאוד שכאשר תפעילו את מצב השבת, תיפסק כניסתם של מים חמים חדשים לתוך המתקן. המתקן מחזיק בתוכו מיכל המיועד לשמירת מים חמים אשר יוכלו להספיק לכם לכל השבת בלי צורך בהפעלת המתקן לחימום המים. 

בר מים כשר יספק לכם את האופציה לצריכת מים חמים, מים פושרים וכמובן גם מים קרים ללא כל הגבלה. בנוסף ישנו מנגנון בטיחות המיועד לילדים כך שגם דאגה בעניין הזה יכולה לרדת מליבכם. 

בשורה התחתונה, גם אם אתם שומרי מצוות וגם אם לא, מגיע לכם להנות ממים איכותיים בכל זמן, ממים חמים גם בשבת וכן מכל היתרונות שבר מים מקנה כבר כמעט לכל בית בישראל, בין אם דתי ובין אם חילוני.

פרטים נוספים והשוואת מחירים באתר מוזילים >>>