רבים האנשים שסובלים כבר בחייהם הצעירים מעפעפיים נפולות. לעיתים העפעפיים נפולות בשל גנטיקה, ולעיתים בשל גיל מתקדם. מצב כזה מעיב על המראה החיצוני ומותיר מראה עייף ופחות מואר או אסתטי. מי שיש לו עפעפיים נפולות, ישים לב כי ישנו עודף עור שנופל באזור שבין הגבות לעיניים – מה שיכול לעיתים להפריע גם לראייה. למרבה השמחה, תיקון עפעפיים הוא פרוצדורה פשוטה יחסית שכל אחת ואחד יכולים לעבור בכול גיל.

אבל מה צריך לדעת לפני הניתוח? הנה מספר דגשים:

מי שרוצה לעבור ניתוח הרמת עפעפיים עליו להכיר את הפרוצדורה ולדעת כיצד היא מתנהלת. ניתוח כזה כולל הסרת רקמות עור ושומן שגורמות לעפעפיים לצנוח תוך צמצום העור והשומן ויצירת מראה מואר שמקנה שדה ראייה רחב יותר. כדי להתחיל את התהליך חשוב לבחור מנתח פלסטי מומלץ, מקצועי ובכיר שיספק לכם מידע חשוב כבר בפגישת הייעוץ הראשונית. הרופא ירצה בין היתר לדעת אם יש מחלות שאתם סובלים מהן כמו מחלות לב, סוכרת, גלאוקומה וכולי. לאחר מכן תעשה סקירה של תרופות אותן אתם נוטלים ובדיקת אלרגיות.

בדיקות נדרשות לפני ניתוח פלסטי

חשוב לדעת כי לפני כל ניתוח פלסטי על המטופל לעבור בדיקות שונות כמו בדיקות ראייה, תנועה, בדיקות לחץ דם וכדומה. המטרה היא להבטיח את בריאות המטופל במהלך הניתוח ואחריו. עוד יצטרך המטופל לעבור צילום של העיניים ממספר זוויות ולאחר מכן יעשה תיאום ציפיות עם הרופא לגבי מראה העפעפיים המבוקש. חשוב לציין כי תהליכים אלה אינם ארוכים, והם נועדו לשמור על בטחון המטופל.

אז אם אתם רוצים לשפר את מראה הפנים ולראות טוב יותר – זה הזמן לניתוח עפעפיים אצל המקצוענים בלבד, כמו בלינק.