הרבה הורים ממש רוצים לראות את הילדים שלהם 'חוזרים למקורות'. לפחות בכל מה שמדובר בתחום המשחק. קשה לראות את הילדים, צעירי הצאן כאשר שעות על גבי שעות הם רובצים מול המסכים ובוהים במסך האלקטרוני. זה מתסכל, זה מעצבן, זה מרגיז אך מה לעשות שהילדים לא נמשכים לשום דבר אחר? אז האמת היא שלשם כך אנחנו כאן.

פעילויות לילדים בטעם של פעם

אנחנו מציעים את האפשרות ליהנות ממשחקים עתיקים וותיקים עם ניחוחות קסומים של נוסטלגיה עתיקה. הילדים ייהנו לשחק אצלנו בגלל שאנחנו מציעים את המשחק באופן חוויתי במיוחד. המשחק נערך בפורמט ענק כאשר לוחות המשחק הגדולים ממגנטים אליהם את כולם. הילדים מגלים פתאום כי אפשר בהחלט ליהנות ממשחק חברתי חוויתי שהוא לא מול מסך. מדובר בחידוש מרענן שכבר הצליח לכבוש הרבה מאוד קהלים ואוכלוסיות במגוון גדול של גילאים.

מאגר פעילויות  – הכול תחת קורת גג אחת

אנחנו מציעים מגוון גדול מאוד של פעילויות כאשר הכול מרוכז תחת קורת גג אחת. כך שאם אתם מחפשים פעילות ODT לילדים כלשהי ולא ממש משנה לאיזה גיל, אתם תצליחו בקלות למצוא את הדבר. כי כשיש כל כך הרבה אפשרויות, כשיש כל כך הרבה משחקים במגוון גדל כל כך של אפשרויות, ברור שכל אחד יוכל למצוא את מבוקשו.

פעילויות אטרקטיביות לנוער

אנחנו מציעים גם את האפשרות של פעילויות אטרקטיביות לבני נוער אשר מעניקים הרבה שעות של הנאה ושל כיף לכל אחד כאשר הנערים יוצאים מפעילות כזו עם צבע ואור על הפנים. הם לומדים ליהנות מדברים חדשים ומפעילות אטרקטיבית מסוג שהם לא ממש החשיבו עד כה. כדאי מאוד להציע לילדים ולבני הנוער את הפעילות שוברת השגרה ולקבל אותם מאושרים.

קראו על איך לגבש צוות בקישור https://www.odteam.co.il/blank-2