עוסק מורשה מנהל, לרוב, עסק גדול. המשימות השוטפות שעומדות בפניו הן רבות. הוא מעסיק עובדים, רוכש ציוד וחומרים מספקים, משרת לקוחות רבים ועוד. כל אלו מחייבים ניהול חשבונות דינאמי וקבוע. הוא חייב לדווח לרשויות על הכנסותיו, לשלם מיסי ביטוח לאומי, מע"מ, מקדמות מס הכנסה ועוד. בנוסף, נדרש לקבל החלטות שונות בנושאי מיסוי, להכיר את השינויים בחוקי המס וכדומה. בגלל כל הנושאים הללו ואחרים נוספים הוא זקוק לליווי צמוד של רואה חשבון בחדרה שהוא מנוסה בתחום.

שירותי רואה חשבון

שירותיו כוללים הנהלת חשבונות אונליין, גיוס הון ואשראי, ניהול כספים ומיקור חוץ ושירותי הנ"ח, שכר וביקורת. בנוסף למטלות השוטפות, הוא מטפל בנוספות כמו הכנת  דו"חות רבעוניים ושנתיים, ייצוג מול הרשויות בנושאים שונים ועוד. ברשותו תוכנת הנהלת חשבונות מקצועית המבצעת את כל המשימות במהירות וללא שגיאות. היא פועלת אונליין מולו או מול הפקידות המועסקות אצלו. התוכנה מאפשרת מעקב אחר תיאומי מס, עריכת ביקורת שוטפת ועוד.

ייעוץ חשוב בנושא מיסוי

תכנון מס חיוני לכל בעל עסק. משמעותו היא ניצול כל החוקים הקיימים כדי להפחית את המס לתשלום. החישוב הוא שנתי וכדאי לבעל העסק לנצל אלמנטים כמו הפרשה לקרן השתלמות, לקרן פנסיה, לביטוח מנהלים ועוד. קיימת תקרה חוקית לכך וההוצאה הזאת מוכרת. רואה חשבון יכול לבצע גם עבודות מוזמנות אחרות כמו הכנת תכנית עסקית בעת משבר או, לחילופין, לכניסה למיזם חדש. בנוסף, הערכות שווי של עסקים לקראת מיזוג או רכישה ועוד. מומלץ לכל עוסק מורשה לקבל שירות מרואה חשבון שגיא משעלי שהוא בעל מוניטין. ברשותו תשתית מקצועית והוא בעל ידע רב וניסיון עשיר המגיעים ממתן שירות מקיף ללקוחות רבים המגיעים ממגזרים שונים. הוא ישמח לספק שירות לכל לקוח נזקק.