אחרי לא מעט שנים שבהן אתה כותב למגירה בלבד, החלטת להקליט שיר? רוצה לנסות לפרוץ קדימה ואתה תוהה איך לעשות את זה? התחל לחפש עוד היום אולפן הקלטות, כי חבל על כל יום שעובר. איך עושים את זה ולמה חשוב לשים לב? כל התשובות במאמר שלפניך.

למה כדאי להקליט שיר רק באולפן הקלטות מקצועי?

אם יש משהו בטוח, זה שכמעט כל אחד מאתנו, בעזרת טכנולוגיה פשוטה ונגישה, יכול להקים סוג של אולפן הקלטות בבית. למעשה, אפילו לא צריך אולפן כדי להקליט שירים. עם זאת, האם זה באמת כדאי? והאם בהקלטה עצמאית תגיע לאיכות גבוהה של שיר? התשובה היא כמובן לא.

לכן, אם אתה לא רוצה להתפשר על משהו חובבני, כדאי שתתחיל לחפש כבר עכשיו את אולפן ההקלטות המושלם עבורך.

כך תבחר אולפן הקלטות מוביל

יש היום בישראל הרבה מאוד אולפני הקלטות ובכל אחד מהם מבטיחים ליצור עבורך את הסינגל הבא שיכבוש את תחנות הרדיו. עם זאת, בפועל זה לא בדיוק כך. יש אולפני הקלטות שבהם הקלטת השיר גם תיקח הרבה יותר מידי זמן, ולכן ברור מדוע הם לא מהווים בחירה טובה.

בבואך לבחור אולפן הקלטות כדאי יהיה לשםי לב לפרטים כמו: האם האולפן מומלץ על ידי אנשים שכבר נעזרו בשירותיו? האם עובדים בו אנשי מקצוע מובילים? ותוך כמה זמן הסינגל שלך יהיה מוכן?

כמה תשלם על השירות כולו?

בסופו של דבר, חשוב להבין מראש גם כמה תשלם על השירות שמציעים לך באולפן ההקלטות שאליו אתה פונה. בכל אולפן אתה תראה שהמחירים קצת שונים ולכן רצוי להבין מראש על מה אתה משלם וכמה. אין ספק שאם תשקיע בבחירת אולפן הקלטות מוביל ומנצח השיר שלך יישמע נהדר בסופו של דבר.

> מידע מקצועי ופרטים נוספים ניתן לקבל  באמצעות אתר מיוזיק אינדקס!