בין כל האפשרויות של רכישת רהיטים, אחת האהובות על אנשים רבים היא של סט קומפלט. מדוע? הנה כמה סיבות בולטות למה שהרוב בוחרים.

 

הכל ברכישה אחת

זה לא ממש כיף ללכת אל כמה וכמה חנויות של רהיטים כדי לבצע רכישה של דיה ליד המיטה, של המיטה עצמה ושל השידה הנוספת שמשמשת לאחסון נוסף או בתור שידת ריהוט נוחה. דבר זה מצריך לעשות משא ומתן עם כמה מוכרים, לצאת ולחזור מהבית כמה פעמים אל עבר חנויות הרהיטים, ולבחון תצוגה עד שמוצאי בדיוק את מה שמחפשים. ולכן, אם יש משהו שכבר אוהבים, עדיף שהוא כבר יגיע בצורה של סט, שעבורו ברכישה אחת נוחה ומהירה משלמים.

 

כל הריהוט מגיע בו זמנית

ברגע בו מבצעים רכישה של משהו שהוא אינו סט קומפלט לחדר שינה יכולים לצפות להגעה של כל פריט ברגע אחר ל הזמן. דבר זה גורר אל הרבה מאוד עיכובים בדרך אל השימוש ברהיטים עבר חדר שהינה המיועד, וגם לאיבוד של שעות עבודה ופנאי רק בשל העובדה שצריכים להיות פנויים עבור חברת הובלות הרהיטים, ולהיות בבית כדי לקבל את הרהיטים הללו עד אשר ההרכבה שלהם תושלם והמרכיבים ילכו לדרכם. כאשר קונים סט משלמים להרכבה פעם אחת ויחידה, וצריכים להיות פנויים לשם כך בפעם אחת עבור כל מה שנרכש.

 

עיצוב הרמוני של הרהיטים

אין דבר פחות נעים מאשר הצורך להיגרר בין חנות אחת לאחרת רק על מנת למצוא שידת מגירות שתתאים אל העיצוב של מיטה שכבר נרכשה לפני שנים. דבר זה מביא אנשים רבים לרצות ולמכור את המיטה הקיימת רק על מנת לחסוך את כל הטרטור הזה שבין חנויות רהיטים, ולרכוש סט שנמכר באופן מלא עם עיצוב הרמוני שכולל בדיוק את אותו העיצוב של השידה ליד המיטה, שידת המגירות והמיטה עצמו. עם דיוק של העץ, הצבע שלו והצורה עצמה.