חריטה היא שיטה ייחודית להראות למישהו שאכפת לך ממנו ושאתה מוכן להקדיש את הזמן לעשות משהו מיוחד. זה מושך את תשומת הלב של אנשים כי הם לא רגילים לראות דברים מסוג זה, אבל כשהם רואים את זה, הם יידעו שזה בא מהלב.

כוס יין היא לא רק משקה, היא חוויה. כוסות יין הן כלי שמחזיקים את החוויה הזו. הם הכלי המושלם כדי לאפשר לנו ליהנות מהטעם והריח של היינות האהובים עלינו. כוס יין תהיה בדרך כלל בנפח של כ-150 מיליליטר, אך יכולה לנוע בין 50 מיליליטר ל-300 מיליליטר. הגודל והצורה של כוס יין משפיעים על כמות היין שהיא יכולה להכיל, ויינות שונים דורשים כמויות שונות של מקום על מנת להתיישן או לנשום כראוי בזמן הצריכה.

חריטה בלייזר על כוסות יין דרך האתר חלום חרוט היא טכניקה שנמצאת בשימוש כבר שנים רבות. הלייזר משמש לחריטת תמונות וטקסט על פני הזכוכית. תהליך זה יכול להיעשות ביד, אך לרוב הוא נעשה על ידי מכונה. המכונה משתמשת בקרן לייזר כדי ליצור תמונה על פני הזכוכית.

בתעשיית היין, חריטת לייזר הופכת לשיטת מיתוג ושיווק פופולרית. תהליך החריטה בלייזר אינו רק חסכוני אלא גם מעניק לכוסות היין מראה ייחודי ואלגנטי.

כוסות יין עם שמות חרוטים או הקדשה אישית הופכות את המתנה המושלמת לכל אירוע. ניתן לחרוט עליהן שם, תאריך או הודעה כדי להפוך אותה למתנה מיוחדת באמת. מדובר על מתנה נהדרת לחתונות, ימי נישואין וחנוכת בית. האדם שמקבל את המתנה יכול להשתמש בכוס היין החרוטה ככוס היין היומית שלו או שהוא יכול להשתמש בה כקישוט בביתו. והכי חשוב, החריטה עליהן לא משפיעה כלל על הטעם!