לא מעט ישראלים, בעיקר צעירים אחרי צבא, מחפשים הרבה פעמים דרך להתאוורר, לצאת מהארץ, לעבוד תקופה מסוימת בחו"ל, להרוויח כסף, לייצר חוויות וזיכרונות, ולאחר מכן לחזור ארצה, בין אם זה בשביל ללמוד ובין אם זה בשביל דברים אחרים. 

על פניו, היינו יכולים לחשוב שתקופת הקורונה שינתה את המצב ומנעה אפשרות לצאת לחו"ל ולעבוד. הרי אנחנו יודעים עד כמה קשה לצאת מהארץ ועוד לטוס אל מדינות שונות בעולם. אך באופן מפתיע, האופציה הזאת עדיין קיימת, ראו באתר משתלם עבודות בחו״ל. אנחנו יכולים למצוא אתרים שונים בארצות הברית למשל, אליהם אנחנו יכולים לטוס, לעבוד והכל באופן מסודר ומאורגן. 

הרעיון הוא מאוד פשוט. עבודה בארה"ב בתקופת קורונה, אפשרית דרך חברות שעוסקות בתחום, מגייסות עובדים ישראלים, דואגים להם לטיסה, אישורים, מקום לינה וכל מה שנדרש, וכן מביאים אותם אל נקודות מכירה שונות ברחבי המדינה, שם הם אמורים לעבוד ולמכור את המוצרים השונים שמספקים להם. 

מדוע משתלם להתנסות בכך?

בסופו של דבר, מדובר בחוויה ייחודית, יוצאת דופן, מסוג החוויות שלא תמיד נוכל לייצר לעצמנו. לא משנה באיזה גיל. ברגע שאנחנו מתיישבים, מתחתנים ומביאים ילדים, יהיה לנו מאוד קשה עד בלתי אפשרי לייצר חוויה שכזו. 

לכן, שווה לנו לנסות, למרות הקשיים שיכולים לעמוד בדרך, בוודאי בתקופת קורונה. אנחנו צריכים לזכור, אומנם אפשר למצוא את המגיפה בכל מקום, אך לא בכל מדינה בארצות הברית התנאים הם דומים וההתנהלות דומה. כלומר, יש הרבה מדינות שהמצב בהן הוא טוב, אפשר לנהל חיי מסחר באופן רגיל, ועל כן גם אפשר להגיע לשם מחו"ל, בין אם זה בתור תיירים ובין אם זה לצורכי עבודה. 

אם כך הדבר, אין סיבה שאנחנו לא ננצל זאת ונטוס בשביל לעבוד.