אם הייתם ילדים חרדיים חובבי ספרים בשנות השמונים או התשעים, הייתם מסתכלים בערגה על חנויות הספרים הגדולות הפונות לציבור הכללי, ומקנאים. בשכונות ובערים החרדיות כמעט ולא היו חנויות ספרים גדולות, ובאופן כללי מספר הספרים המותאמים למגזר הדתי והחרדי היה מצומצם מאוד. אולם, ב – 2 העשורים התחולל מהפך של ממש, ורשתות ספרים חרדיות כמו יפה נוף פלדהיים (רשת יפה נוף רכשה את רשת הוצאת הספרים והחנויות של פלדהיים) צצו כפטריות לאחר הגשם. הסיבה לשינוי נעוצה כמובן בעוד ועוד ספרים אשר נכתבו על ידי סופרים חרדיים כמו הסופרת רותי (רות) קפלר אשר התאימו לציבור החרדי יצאו לאור, מה שגרם לפתיחה של חנויות ספרים מותאמות לחרדים להיות משתלמת.

מה מוכרים ברשתות כמו יפה נוף פלדהיים?

חנויות הספרים החרדיות כמו יפה נוף פלדהיים מוכרות ספרים רבים אשר המכנה המשותף שלהם הוא הבדיקה שעברו מפני תכנים לא ראויים. תכנים לא ראויים במושגים של הציבור החרדי כוללים כל דבר הקשור בתכנים מיניים, אלימות, גסויות, כפירה וכדומה. בתוך ההגדרה הזאת תוכלו למצוא ספרי ילדים, ספרי קריאה למבוגרים, ספרי קודש, ספרי בישול ומתכונים ועוד. בנוסף, בחנויות כאלה תוכלו לרכוש גם חומשים, סידורי תפילה, כיפות, ציציות ועוד.

היכן ניתן לרכוש ספרי קודש או ספרים חרדיים?

אם אתם צריכים לרכוש ספרי קודש או ספרים המתאימים למגזר הדתי והחרדי תוכלו לפנות אל אחד מסניפי הרשתות החרדיות הפזורות ברחבי הערים והשכונות החרדיות בארץ. אמנם, ישנם חנויות ספרים כאלה גם באזורים שאינם חרדים במובהק כמו מרכז העיר פתח תקווה, נתניה ועוד. אם אתם מעוניינים לרכוש את הספרים מבלי לצאת מהבית, תוכלו להיכנס אל האתר האינטרנט של רשת הספרים יפה נוף פלדהיים , ולבחור את הספרים שאתם רוצים כך שיגיעו אליכם במשלוח עד הבית.