יוסי שדה הוא דמות מיוחדת במינה. מי שמכיר את יוסי, יודע כמה חשובה לו הארץ היפה שלנו וכמה הוא משקיע מחייו האישיים כדי להאדיר את רוחבה של ארץ ישראל. מפעל חייו הוא אין סופי, כך שכל סיפור עליו הוא מרתק במיוחד.

מי אתה יוסי שדה?

כל מי שמכיר את החשיבות הרבה שיש לתרום למדינת ישראל , צריך להעריך את האנשים שעושים זאת כחלק משגרת חייהם. לא פעם אנחנו נתקלים באנשים שתורמים ממרצם וכוחם למען נוער בסיכון בישראל 

אחד מהם הוא כמובן יוסי שדה המוכר יותר באזור גוש עציון בפרט ובארץ בכלל. באזור זה למרגלות ההרודיון יוסי הקים את חוות שדה בר ב1998 בכדי לתת לנערים ללא קורת גג עתיד טוב יותר ובכך למגר את הפשע בישראל 

חוות שדה בר

חוות שדה בר הממוקמת בגוש עציון וסמוכה למקומות היפים ביותר שיש לנו בארץ, מכילה בתוכה את כל הטוב שארצנו מציעה. זהו אחד מהמקומות המדהימים ביותר שיש לנו בארץ ועל כך אחראי לא אחר מאשר שדה עצמו.

למה דווקא שדה בר?

אחת התכונות המאפיינות את המקום המרשים הזה היא העובדה שהיא נמצאת על ספר מדבר יהודה שמהווה רצועת מעבר בין הקמר של הרי יהודה לקער של מדבר יהודה דבר שיוצר נוף תנכי הצופה מגבוהה לכיוון ים המלח דווקא במקום כל כך פסטורלי הוא האידיאל לגדל נערים אלה "מחוץ לקופסא" לתת להם פסק זמן מהחיים הקשים בכדי שיוכלו להתחיל לשקם את עצמם.