כולנו זוכרים את הגיל שבו היינו בקייטנה יחד עם כל החברים הטובים שלנו. ברוב המקרים זה היה לתקופה של כמה ימים אבל זה מילא לנו את המצברים לשנה שלמה. אז מה אפשר לעשות במסגרת קייטנה לנוער בקיץ הקרוב?

קייטנה לנוער 

זה לא סוד שלמעורבות ילדים באומנויות הבמה יכולה להיות תמורה גדולה בבית הספר. אחרי הכל, מחקרים מראים שלילדים ששרים, רוקדים, משחקים ומביאים את ליבם הקטן אל הקהל, יש סיכוי גבוה פי ארבעה לקבל הכרה בהישגים אקדמיים בהשוואה לחבריהם שאינם מבצעים זאת – והם נוטים לשיפור קוגניטיבי, מוטורי וחברתי. 

אבל היתרונות לא נגמרים שם. העלייה על הבמה, יכולה להעשיר את חיי ילדכם בכל מיני דרכים מפתיעות ואת זה הוא יוכל לעשות בקורס קיץ לנוער.

קייטנת נוער עוזרת להם לשלוט בחרדות 

בואו נודה בזה: אפילו מבוגרים מתעצבנים כשאנחנו צריכים לדבר מול הקולגות שלנו או להציג מצגת לבוס. למידה מגיל צעיר כיצד להתמודד עם ריצוד ביצועים, נותן לילדים דריסת רגל ברגעי החיים הגדולים האלה. 

הצעד הראשון של כל הורה, הוא לנרמל את רגשות החרדה של הילד. תגידו להם: "אתם יודעים, הרבה ילדים – ואפילו מבוגרים – מרגישים עצבניים לפני הופעה. זה לגמרי טבעי". זה לא יוריד מהם את העצבים, אבל זה יאפשר לילד שלכם לדעת שאין שום דבר רע בלהרגיש ככה.

למה ללכת לקייטנה לנוער? 

נראה שהמקום הטוב ביותר עבור בני הנוער היום, הוא המסגרת. אבל אם כבר מסגרת, כדאי שהיא תהיה מתאימה לצרכים של הילדים שלנו.

אומנויות הבמה ומשחק (כדאי להכיר את סטודיו למשחק לילדים בית הנוער), הן חלק חשוב מאוד שכדאי שייכנס לתוך החוויה של כל ילד בזמן הקייטנה בקיץ. אז חשבו על האפשרות הזו.