עולם הדיגיטל גורם לשינויים עצומים בכל תחומי החיים וגם בתחום העסקים. כיום נראה כי אף עסק שמכבד את עצמו, לא יכול להתנהל בלי תוכנה עסקית אחת לפחות, שעושה את החיים קלים ויעילים יותר. קבלו את 5 התוכנות המובילות לעסקים:

 

פריוריטי

מחשוב תהליכי עבודה בעסק, יצירת שפה משותפת בין המחלקות השונות בארגון לצורך יצירת תיאום מושלם בין הענפים השונים בארגון, לצורך התייעלות וחיסכון בהוצאות.

ניתן לבצע התאמה אישית של התוכנה לצרכי העסק, בין אם מדובר על עסק גדול, בינוני, או קטן.

התוכנה מספקת שליטה רוחבית על תהליכים ומחלקות שונות בארגון, מרכזת את כל המידע מהשטח ומפיקה דוחות לפי דרישה, לצורך הפקת לקחים והתייעלות.

 

POV – מערכת בינה עסקית לעסקים

מערכת המספקת מענה מהיר לתהליכי עבודה שונים. המערכת מעבדת במהירות נתונים ומידע המגיעים אליה מאגפים שונים בארגון, מארגנת אותם ומפיקה מהם מענה מהיר לצורך קבלת החלטות מבוססות מידע.

 

מערכת מסופונים

מאפשרת לעובדים בעסק לבצע תהליכים שונים דרך מסופונים שונים, כמו טלפון, או מחשב נייד, טאבלט וכן הלאה. מתאימה בעיקר לעסקים המפעילים סוכני שטח.

 

WORDPRESS PLUGIN

רכיב המבצע סנכרון בין מערכת פריוריטי לבין האתר של העסק במערכת וורדפרס.

החיבור מאפשר לכם לבצע הזמנות דרך האתר, לעדכן זמינות פריטים במלאי ועוד.

 

TeamViewer

מאפשרת חיבור מרחוק בין מחשבים שונים ולכן מתאימה מאוד למצבים בהם המנהל רוצה לתקן, או להסביר לעובד על קבצים ותוכנות הנמצאות במחשב של העובד, כאשר אלה רחוקים אחד מהשני. 

 

לסיכום

קיימות תוכנות נפלאות לעסקים, שיכולות לייעל, להקל, להאיץ תהליכים, לחסוך בעלויות ולשפר תהליכי עבודה כדי לפתח את העסק ולהביא אותו ליעדים הרצויים.

רוצים לדעת אילו תוכנות יכולות לעזור לכם בעסק? צרו איתנו קשר עוד היום ונשמח לעזור!