החלקת שיער הייתה לפעולה פופולארית מאד וכמות עצומה של נשים מבצעות פעולה זו במספרות עקב הנוחות היום יומית בטיפול בשיער לאחר ההחלקה. האפשרות לבצע החלקה בדרך כה פשוטה וטבעית מובילה נשים רבות שאינן אוהבות את נראות שיערן כיוון שהוא מתולתל או מקורזל וכעת הן ממשות את החלום שלהן לשיער חלק.

שיטת ההחלקה המובילה 

החלקת השיער בשיטה אורגנית היא המובילה היום בישראל. בעבר בוצעו גם שיטות אחרות כמו החלקה ברזילאית, יפנית ואחרות אך היום השימוש בהן ירד יחסית ורוב הנשים בוחרות בשיטה האורגנית.

הסיבה העיקרית לכך היא העובדה שההחלקה מתבצעת תוך שימוש בחומרים טבעיים בלבד ולכן אין סיכוי שייגרם נזק לשיער או לקרקפת. נשים אשר נרתעו בעבר מהשימוש בחומרים אשר עלולים להיות מסוכנים ומסרטנים, מבצעות היום את החלקות האורגניות ללא חשש. 

נראות השיער לאחר החלקה 

לאחר החלקה השיער נראה יפהפה, אין צורך לעשות בפן כיוון שלאחר החפיפה השיער חוזר לנראותו הטבעית והוא חלק, שופע ונראה נפלא. כך גם לאחר שחייה בים או בבריכה, אין לכך שום השלכות וכל אישה מרוצה מהעובדה שהשיער נראה נהדר. 

יתרונות של ההחלקה האורגנית 

אחד היתרונות הגדולים של ההחלקה האורגנית הוא העובדה שהחומרים הללו גם משקמים את השיער הופכים אותו לבריא יותר לאורך זמן.

החומרים הטבעיים אינם כוללים פורמלין כך שהשימוש בחומרי ההחלקה הוא בטוח והוא מתאים לכל סוגי השיער ולכל אורך של שיער. 

ההחלקה נשארת איכותית לאורך זמן ארוך ואין כל צורך לתחזק אותה בחומרים ייחודיים או בפעולות מיוחדות. בדרך כלל אחת לששה עד שמונה חודשים יש לחדש את ההחלקה כיוון שצמח שיער חדש במיוחד בחלק הקידמי של הגולגולת.

אולי יעניין אותך גם לדעת על החלקת קראטין