כולנו רוצים שחיית המחמד שלנו תישאר בריאה ומאושרת. אז אם החתול שלכם הוא אכלן בררן ויש לו קשקשים או מעיל עמום, אלרגיות או רגישויות למזון, האכלת מזון איכותי בפרמיה עשויה להיות התשובה לסוגיות רבות. למשל: מזון GO לחתולים.

גו מזון לחתולים – כל היתרונות שאתם צריכים להכיר |

מתכוני המזון היבשים והרטובים של גו המנוסחים לתזונה, נוצרים במיוחד לחתולים ש"אסור להם לאכול את זה" ו"לא יכולים לאכול את האוכל ההוא" וכו', לתמוך בחיות מחמד שיכולות ליהנות מעור בריא, מעיל מבריק וגישה חדשה.

מעבר לכך, גם לחתולים שפשוט לא יכולים להשיג מספיק מאותם חלבונים מהחי – טעימים וראויים, מאכל גו לחתולים מספק תזונה מלאה ומאוזנת, עם אפס הורמוני גדילה, תוצרי לוואי או חומרים משמרים מלאכותיים אחרים.

מה יש באוכל של חתולים? |

משהו מהפכני מתרחש, מבחינת מה שאנחנו אוכלים, כאשר מספר הולך וגדל של אנשים בוחרים ללכת ולעבוד לאוכל טבעוני, צמחוני או פלקסיטרי. אבל מה עם האוכל שאנחנו נותנים לחיות המחמד שלנו? מה יש בזה, והאם באמת כדאי להוציא יותר על מותגי פרימיום?

אוכל בריא לחתול |

שני החתולים שלי בדרך כלל אינם אוכלים בררנים, אך בשנה שעברה, לאחר שאחד מהם חלה, התחלתי לבדוק את המרכיבים שבאוכל שלהם שאני קונה בחנות מוצרים לבעלי חיים.

אוסקר ודניס הם חתולים בני שנתיים, ומלבד להרוג זרעים של חיות הבר המקומיות בשכונת לונדון שלנו, הם לא נוטים לגרום לבעיות רבות.

המלצת ווטרינר

הווטרינר שלנו המליץ ​​לשנות את התזונה, שכן הוא טען שהאכילתן של וויסות בכל יום דומה לאכילת מקדונלד'ס בכל ארוחה לאדם. לכן, בחרו את האוכל הטוב והבריא ביותר עבור החתול שלכם.