איך משתמשים בדיאפרגמה למניעת הריון?

ישנה חשיבות רבה להקפדה על שימוש נכון בדיאפרגמה במידה ורוצים למנוע הריון בלתי רצוי. ההחדרה של כיפת הסיליקון לנרתיק צריכה להתבצע בזהירות, ותוך כדי הבאה בחשבון של מספר היבטים חשובים שיוכלו להבטיח שימוש תקין ובטוח.

  • עריכת בדיקה אצל רופא לגודל דיאפרגמה
  • מריחת קוטל זרע טרם הכנסת הדיאפרגמה
  • שטיפה לאחר השימוש

הכנסה לא נכונה או אפילו מידה לא מתאימה עלולים להוביל למצב שבו האישה תעמוד בפני סיכוי גדול להיכנס להריון. לפיכך יש להביא בחשבון את ההיבטים השונים שהזכרנו לעיל ולהתייעץ עם רופא או אחות על מנת לקבל את המענה המתאים. זוגות המעוניינים בקבלת הדרכה על זוגיות ומיניות, יוכלו לקרוא על ייעוץ מיני באתר של אפרת צור.

בחירה של דיאפרגמה מתאימה

ישנן דיאפרגמות שמגיעות במידות גמישות שאמורות להתאים לכלל הנשים, אם כי חשוב לדעת כי ישנם מקרים שבהם הדיאפרגמות הללו לא מתאימות לנשים מסוימים ונדרש לפנות לבדיקה רפואית על מנת לערוך בדיקה מדויקת.

כדי להימנע ממצב שבו אתן נכנסות להריון בלתי רצוי, זה יהיה חשוב שתעשו את הצעד הנכון על מנת להבטיח שאתן בוחרות בדרך הנכונה למניעת הריון. זו אף פעם לא חוויה נעימה להתמודד עם הריון לא רצוי, וחשוב לזכור שהדרך היעילה ביותר למנוע את המצב הזה היא על ידי התנהלות אחראית והקפדה על אמצעי הגנה במהלך קיום יחסי המין.

הקפידה על קיום יחסי מין בטוחים

הדרך היעילה ביותר למנוע הריון היא על ידי הקפדה על שימוש באמצעי מניעה. שימוש נכון בדיאפרגמה עשוי למנוע הריון בסיכוי של 80-90%. כך שצריך לזכור שלא מדובר בפתרון שמספק מענה מוחלט, ועל כן ניתן לשקול שימוש באמצעי מניעה כמו קונדום בנוסף, וזאת אם רוצים להקטין דרמטית את הסיכוי של האישה להיכנס להריון באופן לא רצוי בסופו של דבר.

Share on facebook
Facebook
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Share on pinterest
Pinterest

אולי גם יענין אותך...

כורסא נפתחת למיטה

יתרונות של כורסא נפתחת למיטה

בחדרי מגורים רבים אפשר לראות ספות וכורסאות קונבנציונליות ויפהפיות אשר מיובאות מאיטליה. יש ביניהם דגמים של כורסאות שהן נפתחות למיטה וזאת לשימושים רבים. כורסא נפתחת

קרא עוד »
קורס מדא

קורס מדא

קורס מדא הוא קורס שבמהלכו לומדים כיצד להגיש עזרה ראשונה, כיצד לבצע החייאה ועוד. אין ספק שמדובר על קורס עזרה ראשונה חשוב מאוד שלא מעט

קרא עוד »