לא פעם אנשים נעלמים לנו כלא היו. זה לא קורה סתם כך. במרבית המקרים התופעה הזו מתרחשת כאשר יש לאדם סיבה משמעותית בגינה שווה לו להיעלם. לדוגמה, אדם חייב סכום כסף. בין אם זה בגלל רכישה בה סופקו המוצרים אך התשלום טרם הועבר במלואו. בגין טיפול שבוצע תמורת המחאות שלא היה להם כיסוי ועוד. כמו כן יש מצבים בהם שוכר עזב את הדירה ולא סיים לשלם את כל התשלומים שהוא חייב בגין חודשי השכירות של הנכס. 

 

איך מאתרים את החייב?

במידה ואתם מתמודדים מול סיטואציה כזו בה אדם שחייב לכם כסף נעלם, ואין לכם דרך לגבות את החוב שלכם – אתם צריכים להכיר את החברות שמעניקות מענה בענף זה כמו חברת Uget today. כי כשאדם מתאדה מהשטח ולא מותיר עקבות, הדבר עלול להיות מורכב מאוד. במיוחד אם מדובר על נוכל סדרתי שיודע לעשות את העבודה הזו כבקיא ורגיל… במצב כזה על פניו אין מנוס כי אם לפנות אל חברה מקצועית שמעניקה שירות לאיתור אנשים חייבים.

 

איך זה בעצם עובד?

כיצד מתנהל השירות? ראשית אתם צריכים לתת את מלוא הפרטים שיש לכם על החייב. זה כולל כל התקשרות שהייתה ביניכם וכל מספר שעלול להוביל אליו. לאחר שהחברה לאיתור חייבים מקבלת את הפרטים היא עוברת לשלב הבא. בו היא מפעילה את הצוותים שלה על מנת לאתר את החייב. וזאת באמצעות כלים מקצועיים, הן במישור המעשי והן במישור המקוון. המטרה הינה לזהות את הכתובת שלו, למצוא מספר טלפון או כתובת מייל, ולהשיג את הכתובת הפיסית בה הוא מצא לעצמו מחסה. החברה שולחת אליו שליח על מנת לגבות את החוב באופן חוקי, כך שתקבלו את הסכום שמגיע לכם.