בשביל היופי והטיפוח אנחנו מוכנים לשלם מחיר. לפעמים המחיר כרוך גם בכאבים מסוימים. כך זה גם כאשר מבצעים ספטום לאף. הכאב מורגש בעת ביצוע הפעולה, וגם מאוחר יותר. למעשה רק לאחר מספר ימים של החלמה ניתן לחוש כי האזור כבר אינו רגיש, וכי ניתן לגעת בו בחופשיות בלי לחשוש מכאב או תחושות לא נעימות. אם כי ניתן להרגיע ולומר שלאחר תקופת מה הספטום הופך להיות לטבע שני, וכבר ממש לא חשים בו. מה שאומר שהכאב זמני ואין סיבה להיבהל ממנו יתר על המידה. אפשר לראות דוגמאות באתר https://www.lory.co.il/ .

לעשות אצל מומחים

אבל כמו בכל תחום טיפולי או התערבותי חשוב לנו לזכור שלא כל אחד שמציע את עצמו ומוכן לספק לנו מענה, אכן יכול לעשות את זה באופן הולם. כלומר, יש כאלו שעלולים לבצע פעולות ולגרום לנו לכאבים רבים ואף לתופעות לוואי בלתי נעימות. אך אלו אינם מחויבי המציאות. אפשר בהחלט לעבור את התהליך המדובר ולבצע ספטום לאף ללא כל הכאב וחוסר הנעימות. וזאת אם נצליח לאתר את המקום המתאים בו נוכל לבצע את הפעולה, ואת איש השירות שיודע לבצע את הפעולה בצורה העדינה והיעילה ביותר, תוך כדי דיוק מקסימלי לתוצאות מושלמות.

לבחור ספטום מתאים ומחמיא

חשוב לבחור בשימת לב ספטום מחמיא ויפה. לשם כך ניתן למצוא בחנויות המתמחות מבחר ספטומים לאף בעיצובים שונים. אלו נועדו לאפשר לכל אחד, לפי מבנה האף שלו ותווי פניו, לבחור את הספטום המוצלח והמחמיא עבורו. יש להתייחס לחומר הגלם, לצבע ולגוון, למבנה של הספטום וכן לעיטורים שיש עליו. כל אלו משפיעים על המראה שלו ומהווים פרמטרים לבחירה חכמה ומתאימה של ספטום שיחמיא לכם ויהפוך להיות חלק מכם.