אם בעבר היכולת לקבל החזרי מס הייתה יחסית קשה ומסורבת והייתה מחייבת הגעה למשרדי מס הכנסה, ניתן לומר כי כיום הדברים פועלים אחרת לגמרי ואפשר לעשות הכול בצורה הרבה יותר פשוטה. כך שאם למשל אתם רוצים לעשות החזרי מס באינטרנט, כל שתצטרכו לעשות זה לעקוב אחר ההנחיות הפשוטות של רשות המיסים.

אם יש משהו שלא ברור לכם באתר, תוכלו לחייג אליהם לתמיכה טלפונית, והם כבר בוודאי ישמחו לעזור. במצב אחר תוכלו גם לפנות אל רואה חשבון כדי שיוכל להעניק לכם ייעוץ והסביר מקיף בכל הנוגע לדרך שבה יהיה כדאי לכם לפעול על מנת לקבל את מה שמגיע לכם.

בודקים את כל המידע באינטרנט בלחיצת כפתור

לכל עצמאי שיש לו תיק במס הכנסה יש אפשרות לבדוק את הזכאות שלו להחזרי מס באינטרנט, וזאת מבלי שיהיה צורך בכלל להגיע למשרדי מס הכנסה או לבזבז זמן על סיבובים מיותרים. כך שאם אתם רוצים לבחור באופציה הנוחה ביותר עבורכם, זה ללא ספק משהו שיהיה כדאי לכם להביא בחשבון.

שימו לב שאם אתם כבר בוחרים לבדוק את הזכאות שלכם ולנסות לקבל החזר מס, תמיד תוכלו להיעזר ברואה חשבון אם משהו לא ברור לכם, כך שהוא כבר יוכל לסייע לכם ולהסביר לכם בדיוק מה אתם צריכים לעשות. ראו כאן מי זכאי להחזר מס!

עושים הכול בפשטות דרך האתר

בשנים האחרונות ניתן להעיד על שינוי משמעותי של רשות המיסים בדיגיטציה והפיכת השירותים השונים לזמינים באתר שלהם. לא מדובר פה רק על החזרי מס, אלא כמעט על כל דבר שאפשר להעלות על הדעת ונוגע להתנהלות השוטפת מול רשויות המס. כך שזה בוודאי משהו שיכול להקל משמעותית על כל עצמאי.