המאמר באדיבות סנפלינג ישראל

בכל מבנה ציבורי ישנם אריחים המצפים את הבניין, תפקידם בעצם הוא חיפוי נוסף המגן על המבנה. כמו כן אריחים מעוצבים, מסגננים את הבניין בצורה המתאימה לאזור, על מנת שיהיה לו את השילוב הנכון לסביבה והמרחב של הבניין.

למרות שאריחי הציפוי בנויים מחומרים חזקים כמו, קרמיקה, שיש, אבן ועוד, עם השנים ועם התיישנות המבנה, האריחים מתפוררים וגם נופלים. מכיוון שלמרות חוזקם הם לא יכולים להתמודד לאורך זמן עם אתגרי הזמן, שחיקת החומר קורית כתוצאה ממזגי אויר סוערים והאקלים הקיצוני המשפיע עליהם. כמו כן ככל שהאריחים מתיישנים הבלאי חל עליהם אוטומטית והם יכולים ליפול.

עבודות בגובה – חיזוק אריחים

על מנת לשמר את עיצוב הבניין תזדקקו לחיזוק ותיקון האריחים המתבצעת בדרך כלל בגובה.

על העובדים להיות זהירים מאוד ומקצוענים בין בתחום האריחים והן בתחום הסנפלינג. עבודה זו דורשת דיוק רב, בעיות אלו כאמור נובעות מהתיישנות של האריחים, בנוסף אם העבודה לא נעשתה בצורה המקצועית והנכונה על ידי הקבלן בבניה המקורית. 

מומלץ לזכור כי מטרת השיפוץ הוא להגן על המבנה ועל הסביבה, לשפר את האיטום ולאפשר עיצוב יפה מושלם ואסתטי. כמו כן שווי דירתכם יכול לעלות בעקבות השיפוץ.

 חיזוק אריחים במבני מגורים – איך זה מתבצע

חיזוק אריחים מתבצע על  ידי עובדים מומחים עם ציוד סנפלינג, פיגומים בטוחים וסלי הרמה. העובד מביא איתו את כל הציוד הדרוש, מאריחים ועד ברגים, חוטים, דבקים וכל שאר הציוד המקצועי הדרוש. חיזוק האריחים מתבצע על ידי מקדחה מיוחדת, כמו כן בדיקת האריחים שנותרו, אם הם גם נחלשים.

חיזוק אריחים במבני מגורים – של מי האחריות?

זקוקים לשיפוץ בבניין? כל הדיירים אחראיים על כך באותה מידה ונדרש מהם אישור על כך.