המאמר באדיבות https://galjuk.co.il

ג'וקים אינם אורחים רצויים בבית, למרות שהם לא נושכים, רוב האנשים יעשו את כל הניתן על מנת לא לראותם מסתובבים בבית חופשי. אמנם קיימת שיטה ביתית להילחם עם הבעיה, תרסיס נגד מזיקים, אבל לא תמיד הוא אפקטיבי, הוא בעל ריחות רעילים, לא הפתרון האולטימטיבי. לא מומלץ להתמהמה אלא למגר את התופעה כמה שיותר מהר.

פרטים על תיקן גרמני

תיקן גרמני נפוץ בכל העולם, זהו תיקן קטן המהווה סכנה תברואתית ויכולת ההישרדות שלו מרשימה בהחלט. הוא נמשך במיוחד למקומות מלוכלכים.

מה עושים נגד התופעה?

כפי שנאמר תרסיס ביתי נגד תיקן גרמני יכול למגר את הופעתם של התיקנים לזמן קצר, אולם לא מומלץ להשקיע במקרה זה כסף. הזמינו חברת הדברת תיקן גרמני, והיו סמוכים ובטוחים שהעובדים המקצועיים והמיומנים, יעלימו את התיקנים באופן מקצועי. 

תיקן גרמני עלול להוות בעיה

מכיוון שהתיקנים הגרמנים חיים במקומות מעופשים ומלוכלכים, פוטנציאל העברת המחלות הינו גבוה, כלומר, אין מדובר רק בחרק המעורר אצלנו תחושה של גועל וסלידה, הוא מסוכן לבריאות של כולנו. דבר נוסף, חייבים לדעת כי תיקן גרמני, מרחב המחייה שלו איננו מצומצם, והוא פעיל לאורך כל ימות השנה.

כיצד נפטרים מהמפגע?

קיימות כמה שיטות למגר את התופעה. הראשונה היא באמצעות ריסוס חומרי הדברה. רצוי שהם יהיו ירוקים ולא יהוו סכנה לבני אדם ולסביבה.

קיימת גם הדברה ממוקדת, הפעולה מתבצעת באמצעות אבקה אותה מפזרים בכל מיני מקומות, הדברת תיקן גרמני בשיטה זו מתאימה במיוחד לעסקים.

ניתן גם להילחם עם תיקן גרמני באמצעות פיתיון העשוי מג'ל. מדבירים מקצועיים עושים שימוש בשלושת השיטות בעת ובעונה אחת, ואם בוחרים מדביר מקצועי, התוצאות ימהרו להגיע.