בכל הנוגע לזוגיות אנחנו יכולים להיות מלאי כבוד הדדי אחת לשנייה או אחת לשנייה, אבל במיטה להוציא את כל החשקים הנסתרים שלנו ואת כל מה שמדליק אותנו – זאת כמובן בתיאום כמובן עם בני הזוג. 

כיום יש לא מעט אנשים שאוהבים להעצים את המיניות ואת המשחק המקדים עם שימוש במשחקי מין קשוחים ואביזרי מין נועזים. 

משחקי שליטה בבן או בת הזוג מוסיפים המון פלפל מלח ופפריקה חריפה ליחסי המין ורבים בוחרים לעלות מדרגה בזמן סקס ובעת הנאה אישית והדדית. 

אז איך שולטים בבני הזוג? 

בתחילה חשוב לוודא שבני הזוג איתנו במשחק ורוצה בדיוק כמונו להנות מייחסים של שליט ונשלט, או של שליטה ועבד.  בנוסף לכך, כיום יש לא מעט אביזרי מין באמצעותם אפשר להנות ממשחקי שליטה ואתם צריכים לבחור את האביזר שמתאים לכם.  

עוד אפשר להשתתף בפעילות של קבוצות סאדו מאזו או לגלוש בפורומים של קבוצות BDSM ואפילו ללכת יחד למועדונים ולחוות יחד את החוויה האותנטית של שליט ושליטה. ככה אפשר ללמוד יותר על יחסי כוח במיטה וליהנות מעונג מושלם ומשחק מקדים לוהט!

מלבד זאת יש לא מעט אנשים שירצו ללמוד יותר באמצעות סרטונים ואתרי סקס, או באמצעות חנויות מהן אפשר למצוא מגוון אביזרי סאדו שאפשר למצוא באינטרנט. לכם נותר לבחור את מה שמתאים לכם. 

אז אם אתם רוצים לנהל מערכת יחסים מגוונת ומעניינת – זה הזמן לדבר עם בני הזוג על יחסים של שליט ושליטה ולבחור יחד את מה שעושה לשניכם חשק מיני מוגבר.