בחינת טופל היא בחינה הבוחנת את הידע, השליטה והרמה שלכם בשפה האנגלית. אם אתם רוצים ללמוד בארה"ב תצטרכו לעבור את הבחינה הזו בהצלחה ובציון גבוה. מבחן טופל הוא מבחן שמורכב מ4 חלקים שסדרם במבחן הוא קבוע: מתחילים בחלק הקריאה, עוברים לחלק השמיעה ומשם לדיבור והכתיבה. לכל מבחן יש ציון בפני עצמו ואילו סך הציונים מרכיב את הציון הסופי. המבחן נערך בכמה ערים ברחבי הארץ אולם החל מאפריל 2020 ניתן להיבחן גם מהבית. עלות הבחינה היא כ-280 דולר ללא קשר אם אתם נבחנים מהבית או מאחד מהיעדים בארץ לביצוע המבחן. 

ציוני מבחן טופל – איך זה עובד ולאן לשאוף?

אז כפי שאמרנו מבחן TOEFL מחולק ל4 חלקים. בכל חלק תקבלו ציון הנע בין 0 ל-30. הציון הסופי הוא סך כלל הציונים שלכם מארבעת חלקי המבחן. כלומר שהציון שלכם יכול להיות בין 0 ל-120. שימו לב כי באוניברסיטאות רבות בארה"ב דורשים ציון של לפחות 100 כאשר בחלק מהן דורשים אפילו ציונים המגיעים עד 110 כציון מינימלי לקבלה. מבחן הטופל אורך בערך 3 שעות ובמבחן שעושים מהבית תקבלו את ציוני הקריאה והשמיעה באופן מידי ולאחר עד 10 ימים תקבלו גם את הציונים של 2 החלקים הנוספים ולמעשה גם את הציון הסופי. 

ההמלצה שלנו:

היא לעבור קורס TOEFL מקצועי שיכין אתכם בצורה הטובה ביותר למבחן ויסייע לכם להשיג את הציונים הגבוהים ביותר הנדרשים לכם לקבלה לאוניברסיטה הנחשקת שבה אתם רוצים ללמוד. את הלימודים תוכלו לערוך בקבוצות קטנות, אחד על אחד או אפילו בעצמכם מול הקורס הדיגיטלי שלנו במחשב. במסגרת הקורס, בכל מסלול שתבחרו, תלמדו כלים, טכניקות, אוצר מילים ושיפור של כל אספקט במבחן ותוכלו לקבל את הציונים הגבוהים ביותר.

למידע נוסף אודות מבחן טופל ציונים לחצו על הלינק